top of page
to About

Vila Květ

Chcete se ubytovat

v krásném prostředí a za rozumnou cenu?

 Volejte 725 837 602

Snadno a rychle tak zjistíte volné termíny a podrobnosti,

které Vás zajímají.

 

 

 

 

 

 

 

Rolujte níže a prohlédněte si fotky a půdorysy apartmánů.

Přečtěte si náš příběh a zjistěte, proč si teď rezervovat právě Vilu Květ.


 

Mohlo by Vás zajímat:

V Třeboni je mnoho ubytování, ale tohle je jiné, útulné.

Jmenuje se Vila Květ (podle táty, je Jan Květ, botanik. :--)), a aby té přírody nebylo málo, dům je v ulici Lesní. Uvnitř je vila mnohem větší, než působí zvenku, tak nahlédněte dovnitř.


Vila Květ je hezký rodinný dům se zahradou 

 a dvěma prostornými apartmány, na jednom patře je vždy jeden apartmán. 

 

Celková kapacita vily je max. 14 osob (+ miminka)

Jeden apartmán je vhodný pro 4  -  7 osob (+ miminka).

 

 

Každý apartmán má:

 

 • dva nebo tři pokoje (3 - 5 lůžkové), prohlédněte si půdorysy níže na stránce. Do jednoho apartmánu se vejdou i dvě spřátelené rodiny (max. 7 osob na patro).

 • plně vybavenou kuchyň s jídelnou (vařič, trouba, myčka, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnka, toustovač, nádobí, jar, utěrky, moka konvička či dripper...)

 • koupelnu se sprchovým koutem a s WC,

 • další oddělené WC s umyvadlem,

 • TV, myčku, fén, povlečení, ručníky, čaj...

 • Spodní apartmán má balkon pro letní snídání.

 • Wi-fi připojení

 

Vilka je obklopena oplocenou zahradou

(vaše děti jsou tu v bezpečí) s posezením a grilem pro příjemné letní grilování s přáteli. Pro vaše kola je připravená uzamykatelná kolárna.

Parkovat můžete zdarma a bezpečně hned u vily.

Děti vítáme, pejsky po dohodě také.

 

Vaše děti se tu rozhodně nudit nebudou.

Čekají na ně hračky, knížky, pískoviště, trampolína, bábovky, malý bazének, domeček, houpačka a stan s tunelem. I rodiče pak ocení houpací síť na lenošení...

 

Abyste se u nás cítili dobře (jako doma nebo lépe) a hlavně abyste si odpočinuli

a načerpali nové síly, naladili jsme styl celé vily vkusně, mile a prakticky, s důrazem na uklidňující jemnou barevnost, čistotu, světlo a inspiraci.

 

Kde nás najdete?

 

Na klidném tichém místě přímo v Třeboni ve vilové čtvrti, v Lesní ulici, která opravdu má k lesu asi 5 minut chůze. Podívejte se na streetview i na mapu.

Cyklotrasy vedou i naší ulicí, do historického centra na kole dojedete za 5 minut. Procházkou dojdete asi za 20 minut kratší příjemnou cestou nebo za 35 minut opravdu krásnou cestou lesem. Autem jste v centru za 3 minuty.

Recenze​: Letos jsme byli, jako každé léto, opět u vás v Třeboni, ale tentokrát jsme se ubytovali ve vile Květ, protože nás bylo více a chtěli jsme mít soukromí. Tak dokonalé ubytování jsme už dlouho neměli. Vila splňuje všechny požadavky. Je nesmírně vkusně a účelně zařízená a velice mile jsme byli překvapeni, že na každém podlaží jsou dvě WC. Vzhledem k její  klidné poloze byl i náš spánek nerušený. Krásné počasí nám dovolovalo denní grilování na zahradě a posezení u vínečka. Moc hezky jsme si to u Vás užili, za což mnohokrát děkuji.

Srdečně zdraví, Jitka Prausová

Ceny

Na prázdniny 2024:

Cena za celý dům (dva prostorné apartmány)

 38 890 Kč na týden (od soboty do soboty),

maximální počet osob na celý dům je 14 + případně miminka

V ceně není lázeňský poplatek městu 35Kč/dospělá osoba/noc.

 

Cena za jeden apartmán (jedno patro domu)

 19 890 Kč na týden (od soboty do soboty),

(podle počtu osob, maximálně 7 osob na apartmán + případně miminka).

V ceně není lázeňský poplatek městu 35Kč/dospělá osoba/noc.

Ostatní termíny 2024:

Ceny mimo prázdniny

jsou závislé na délce pobytu a počtu osob v apartmánu.

Jsou v rozmezí 1 890 - 2 890 Kč za noc za apartmán.

V ceně není lázeňský poplatek městu 35Kč/dospělá osoba/noc.

 

Proto nás neváhejte kontaktovat a poptejte se, dokud je ještě volno a můžete si vybrat termín i apartmán, který Vám nejlépe vyhovuje.

Těšíme se na Vás!

Jan Květ a Helena Gráfová

 

PS: Ve fotogalerii si prohlédněte také půdorysy apartmánů a klidně nezávazně napište, zavolejte, nebo vyplňte rezervaci na prokliku níže.

    Služby   

 
Wi-fi zdarma

 

V celém domě se můžete pohodlně připojit, vyřídit si emaily, sdílet své zážitky s přáteli nebo si bleskurychle najít třeba nejlepší restaurace či cyklotrasy.

Zahrada jen pro Vás

 

I když budete zrovna "doma", můžete se slunit a lenošit na zahradě, grilovat, houpat se v síti, nechat děti si hrát nebo dokonce spát.

Pro děti

 

Vaše děti jsou u nás vítané, užijí si své prázdniny na zahradě i na velmi blízké louce, v lese nebo přímo ve Vile Květ, kde na ně čekají hračky, knížky, trampolína, veškeré potřebné vybavení a na zahradě pískoviště s bábovkami, domeček, houpačka a další skopičiny.

to Work

    Fotogalerie   

to Services

    Napište nám   

Helena Gráfová

Vila Květ

Lesní 136

Třeboň

 

Tel:  00420  725 837 602

hela.meloun@seznam.cz

Provozovatel: Jan Gráf,

Jablonského 391, Třeboň, IC: 72145188

 

Prosím, u jména uveďte i svůj telefon. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, níže si můžete přečíst pravidla jejich ochrany. Děkuji.

 

Success! Message received.

Ochrana osobních údajů a GDPR

 

Provozovatel zařízení pracuje s osobními údaji, proto vyžaduje souhlas se zpracováním osobních údajů dle Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 679/2016, o Ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR) a dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Odesláním rezervační zprávy prostřednictvím emailového kontaktu, odesláním rezervačního formuláře či oslovením naší společnosti prostřednictvím telefonu uděluji Ubytování Vila Květ, Lesní 136, 379 01 Třeboň,  IČ: 05854105, emailový kontakt: hela.meloun@seznam.cz, telefonický kontakt +420725837602 dále jen Správce, souhlas se zpracováním mých osobních údajů, a to za níže uvedených podmínek:

1. Osobní údaje, které budou zpracovány:

 • jméno a příjmení,

 • emailová adresa (pokud bude poskytnuta)

 • telefonický kontakt (pokud bude poskytnut)

 • adresa subjektu (pokud bude poskytnuta)

 • jiný osobní údaj poskytnutý subjektem

2. Účelem zpracování osobních údajů je:

 • vytvoření rezervace ubytování

3. Doba zpracování osobních údajů je: 6 let

4. Prohlášení subjektu:
Subjekt odesláním emailu, rezervačního formuláře nebo oslovením prostřednictvím telefonického hovoru prohlašuje, že byl řádně poučen o zpracování a ochraně osobních údajů, že výše uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně. Dále Subjekt je srozuměn a souhlasí s tím, že souhlas se zpracováním osobních údajů může kdykoli zrušit formou emailového oznámení na adresu hela.meloun@seznam.cz. Dále Subjekt je srozuměn a souhlasí s tím, že souhlas se zpracování osobních údajů udělený při rezervaci ubytování nebo při nástupu k ubytování je povinný a pokud dojde k jeho zrušení před uskutečněním nebo v průběhu objednaného pobytu, bude vzhledem k nemožnosti ubytování realizovat či dále v něm pokračovat, postupováno ukončením ubytování bez náhrady.

Poučení Subjektu údajů
Správce tímto v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 679/2016 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení”), informuje, že:

 • osobní údaje Subjektu údajů budou zpracovány na základě jeho svobodného souhlasu, a to za výše uvedených podmínek,

 • důvodem poskytnutí osobních údajů Subjektu údajů je zájem Subjektu údajů o ubytování poskytované Správcem

 • Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů, nepověřil zpracováním osobních údajů žádného zpracovatele ani neurčil zástupce pro plnění povinností ve smyslu Nařízení

 • Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje Subjektu údajů do třetí země, mezinárodní organizaci nebo jiným třetím osobám,

 • Subjekt údajů má právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování.

OMLOUVÁM SE ZA SLOŽITÉ ZNĚNÍ, ALE MUSÍ TO BÝT. :--) 

bottom of page